1. V záložce „obytná auta k pronájmu“ vyberte vůz, který vyhovuje vaším požadavkům. Zkontaktujte nás SMS, telefonicky nebo mailem. Následně vám e-mailem zvolený termín potvrdíme nebo nabídneme jiný volný termín. Jestliže vám bude zvolený termín vyhovovat, domluvíme se na dalším postupu např. pronájem příslšenství atd. Vypočítáme cenu, která je počet dní x cena na den dle ceníku příp. pronájem příslušenství x cena na den dle ceníku.
  2. Pozorně si prosím přečtěte Smlouvu o pronájmu a ceník.. Smlouvu o pronájmu budete podepisovat v papírové podobě při přebírání vozidla. Dále doporučujeme přečíst rady na cesty, kde zejména pro nováčky jsou informace, které můžou vaši dovolenou značně zjednodušit a vyhnout se případným nepříjemným překvapením.
  3. Pokud jste si Smlouvu o pronájmu a ceník přečetli a jste s tímto seznámeni,prosím odpovězte na e-mail, že rezervaci potvrzujete a že se Smlouvou o pronájmu i cenou souhlasíte. V emailu prosím uveďte jméno, adresu, telefon, e-mail, datum narození a předpokládaný cíl vaší cesty.
  4. Zpravidla emailem do 24 h (ale snažíme se co nejdřív) se s vámi spojíme, rezervaci i cenu potvrdíme nebo vám sdělíme z jakého důvodu není možné vaši rezervaci potvrdit a navrhneme řešení. Vystavíme vám zálohovou fakturu na základě, které provedete úhradu rezervační zálohy. Následně vám bude zaslána zálohová faktura na základě, které provedete úhradu rezervační zálohy. Po připsání rezervační zálohy na náš účet vám zašleme potvrzení o rezervaci vámi vybraného termínu.
  5. Měsíc před nájmem vozidla vám bude zaslána faktura na doplatek nájmu se splatností 7 dní. Kauce 20 000,- kč bude složena při převzetí vozidla v hotovosti. Kauce se po vrácení vozidla v pořádku okamžitě vrací v hotovosti. Týden před nájmem se s vámi zpravidla telefonicky spojíme a domluvíme se na čase, kdy si vozidlo převezmete. Případně na dalších podrobnostech, které vás zajímají a s kterýma vám můžeme pomoc. (Samozřejmě se můžete dotazovat a ptát i dřív.)
  6. V den předání vozidla vás seznámíme s obsluhou jednotlivých součástí vozidla i obytné nástavby a případně nainstalovanými technologiemi. Seznámíte se také s aktuálním stavem všech součástí vozu a příslušenství, který společně zaneseme do předávacího protokolu. Na přebírání vozu si prosím rezervujte cca 1 h. času.
  7. Následně přistoupíme k sepsání smlouvy. Jestliže dojde z jakékoliv důvodu ke zrušení rezervace řídíme se storno podmínkami dle Smlouvy o pronájmu.
  8. Tak a máme hotovo. Přejeme šťastnou cestu a spousta skvělých zážitků.